play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up

Latest Podcasts

close
  • 145

VOLNOČAS

Každá se nenarodí jako kočka aneb v půlce května přijde Macour.

Černovlásky 17. 4. 2023

Copak se asi skrývá za touhle tajuplnou informací? To se dozvíte z podcastu s Klárou Mandausovou, spisovatelkou, novinářkou a fejetonistkou. Jaké byly její začátky v Marianne a kdy je při psaní nejšťastnější? Jak vychází doma se svým „zoomerem“? Jaké zvíře je nejlepší proti celulitidě? Proč po padesátce odhazuje problémy jak balon pytle s pískem? A proč má doma dvě nerozbalené čtečky? S touhle pohodovou ženskou „po padesátce“ jsme se potkaly už podruhé, i když jste to „poprvé“ neměli šanci slyšet :-). 

Read more trending_flat

close
  • 90
  • 1

VOLNOČAS

Nejsem cestovatelka. Jsem nadstandardní „trajdalka“.

Černovlásky 15. 3. 2023

Když je cestování celoživotní vášeň, koníček a vlastně i práce. Šárka cestuje už 33 let. Navštívila 53 zemí, asi 450 měst, proplula 26 evropských kanálů a to, co jí nejvíc baví a naplňuje, je tvorba cestovních itinerářů na míru (pro klienty). Jaký je rozdíl mezi cestovní kanceláří a cestovní agenturou? Kde se jí líbilo nejvíc a kam se opakovaně vrací? Proč nemá ráda low-cost cestování? Změnily se služby a ceny „po covidu“? První cestovatelský podcast u Černovlásek! Mimochodem, po padesátce se cestuje úplně nejlíp :-). 

Read more trending_flat

close
  • 5

JEŠŤĚ NENÍ POZDĚ

Naše motivace se řídí vůlí minimalizovat ohrožení a maximalizovat odměnu…

Černovlásky 15. 3. 2023

Ani jsme snad se Šárkou netušily, jak aktuální budeme, když jsme tento podcast natáčely. Převážně vážně se bavíme o tom, jak se rozhodujeme. Jak nenaletět iluzi, že rozhodnutí je dobré, pokud z něj máme dobrý pocit? Jak využít znalosti, že vládu nad rozhodnutími přebírají podvědomé obavy, stereotypy, předsudky a okolnosti? Proč je první přijatelné řešení cestou k průměrnosti? A jak se nevzdat hledání nejlepšího řešení? To vše a více v rozhovoru Černovlásek s Mariánem Kováčem. Marian je konzultant, mentor, vyjednavač (otec, bratr atd.), který provází lídry na cestě k lepším rozhodnutím, ukazuje jak účinně ovlivňovat rozhodnutí druhých. „S troškou nadsázky […]

Read more trending_flat

Subscribe Now, It's Free!

Background