play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up

Latest Podcasts

close
  • 1

JEŠŤĚ NENÍ POZDĚ

Naše motivace se řídí vůlí minimalizovat ohrožení a maximalizovat odměnu…

Černovlásky 15. 3. 2023

Ani jsme snad se Šárkou netušily, jak aktuální budeme, když jsme tento podcast natáčely. Převážně vážně se bavíme o tom, jak se rozhodujeme. Jak nenaletět iluzi, že rozhodnutí je dobré, pokud z něj máme dobrý pocit? Jak využít znalosti, že vládu nad rozhodnutími přebírají podvědomé obavy, stereotypy, předsudky a okolnosti? Proč je první přijatelné řešení cestou k průměrnosti? A jak se nevzdat hledání nejlepšího řešení? To vše a více v rozhovoru Černovlásek s Mariánem Kováčem. Marian je konzultant, mentor, vyjednavač (otec, bratr atd.), který provází lídry na cestě k lepším rozhodnutím, ukazuje jak účinně ovlivňovat rozhodnutí druhých. „S troškou nadsázky […]

Read more trending_flat

close
  • 312

MY DVĚ A ČAS

Kolo štěstí, Poustevník, Princ holí a Princezna disků.

Černovlásky 30. 12. 2022

Mladá, krásná a vykládá tarotový karty? Proč ne. „Tarot je totiž nadčasovej a zároveň popisuje životní principy“, říká Zlata Hnátová. Její výklady se zaměřují především na páry, které si potřebují vyjasnit komunikační neshody a bloky. Ale taroty jsou pro všechny a karta je karta, i když si ji můžeme vyložit „po svém“, v základě má vždycky stejný význam. Šárčinou životní kartou je Kolo štěstí, Mariinou kartou je Poustevník. A k tomu Princ holí a Princezna disků. Že nevíte o co jde? Tak poslouchejte, třeba se (přes to naše neustálé skákání do řeči) od Zlaty o tarotech něco dozvíte :-).

Read more trending_flat

close
  • 133

VŠICHNI STÁRNEME

Pro každého je „nesoběstačnost“ něco jiného. Ale zaplatíme za ni všichni.

Černovlásky 7. 12. 2022

Kdybyste se mohli pojistit na to, že až „nebudete moct“, zajistí pojišťovna dostatek peněz na to, abyste mohli důstojně žít (a dožít), dovolit si pečovatelku, lepší senior house apod., … udělali byste to? Zaplatili byste několik tisíc ročně, abyste je pak dostávali měsíčně? My ANO. O novém produktu a nejen o něm s Janem Matouškem, výkonným ředitelem České asociace pojišťoven a výkonným ředitelem České kanceláře pojistitelů.

Read more trending_flat

Subscribe Now, It's Free!

Background