play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up

Latest Podcasts

close
  • 79

JEŠŤĚ NENÍ POZDĚ

Dejme dětem šanci !

Černovlásky 25. 11. 2020

Jaký je rozdíl mezi adopcí a pěstounskou péčí? Z jakých rodin pocházejí děti z dětských domovů a jak se jim usnadňuje start do života? Proč mohou studovat střední i vysoké školy? O tématu dětí z dětských domovů s Míšou Chovancovou a Dittou Pospíchalovou. “Dejme dětem šanci! Ony totiž budou v budoucnu platit naše důchody (pokud nějaké vůbec budou :-)). 

Read more trending_flat

insert_link share playlist_add
close
  • 97

JEŠŤĚ NENÍ POZDĚ

Vyřešíme na zemi…

Černovlásky 18. 11. 2020

Je lehčí pilotovat letadlo nebo řídit managerský tým? Opravdu záleží i na tom „neposlednějším“ členovi posádky? Jak moc se změnil letový byznys za posledních dvacet let? Dalo by se přistát s letadlem na Vltavě? A je Země z výšky opravdu kulatá? O tom, a nejen o tom, jsme si povídaly s bývalým pilotem Stanislavem Vojtíškem.

Read more trending_flat

close
  • 1243
  • 3

ZDRAVÍ A STYL

Máš problém? Dej si panáka! Nemáš problém? Dej si dva!

Černovlásky 10. 11. 2020

Šárka se už v mládí propila do závislosti. I díky pudu sebezáchovy a analytické hlavě se rozhodla vyhledat odbornou pomoc a teď už víc jak osmnáct let abstinuje. Jaký je život abstinujícího alkoholika, který ví, že pro něj už neexistuje “možná někdy”? Mariiny “otázky na tělo” a Šárky otevřenost v novém díle podcastů Černovlásek.

Read more trending_flat

Subscribe Now, It's Free!

Background