play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up

Latest Podcasts

close
  • 113

JEŠŤĚ NENÍ POZDĚ

star

Jedinej člověk, kterýmu zvednu telefon i v průběhu schůzky, je moje manželka 🙂

Černovlásky 14. 6. 2021

“Časem se tříbí životní priority. Jsem odkojený sportem a podnikáním. Život je o tom něco dokázat a něco vybudovat”… Slyšet tohle z úst mladého fešáka je pro nás, “stařeny”, vždycky potěšující. Máme totiž šanci, že za takovéhle mladé, pracovité, nadějné, milé a hezké muže, se jednou vdají naše vnučky :-). Honza Pummer to má v hlavně srovnané už od osmnácti let a jede svoji vysněnou jízdu ke spokojenému životu. Jeho heslem je “Vstávám rád, mám se rád a mám rád život, kterej žiju”. | my mu to bez problémů věříme.

Read more trending_flat

close
  • 33

VOLNOČAS

“Miluju gastro cestování, jízdu na motorce a Telefonickou komunikaci.”

Černovlásky 4. 6. 2021

Kdyby mi bylo třicet, chtěla bych být přesně jako ona! Jako Claudie. Krásná, energická, charismatická, pracovitá, úspěšná, sexy, nebojácná a zamilovaná :-). Potkat se s úspěšnou mladou dámou je i pro nás, ženy 50+, podnětné a inspirativní. A přesně takové bylo i naše povídání. O lásce, o byznysu, o motorkách, jídle, cestování, rodině… prostě o tom, co ona sama teď právě “žije”.

Read more trending_flat

close
  • 77

JEŠŤĚ NENÍ POZDĚ

“Takovej ten kopanec, kterej přijde, když člověk sám se sebou není v souladu …”

Černovlásky 27. 5. 2021

Štěpán je opravdu “sobě pánem”. Nejen proto, že pracuje 4 dny v týdnu. Hledá a nachází sám sebe, a povídá o tom divákům a posluchačům ve svých videích, podcastech, článcích, online kurzech … Určitě s ním nemusíte souhlasit. Nemusíte mu ani rozumět. Nemusíte ho ani chápat. Ale je to kluk, kterému musíte věnovat pozornost ať chcete, nebo nechcete. Sobě pánem se Štěpánem. Trochu jsme ho grilovaly, pravda, ale ustál to :-). 

Read more trending_flat

Subscribe Now, It's Free!

Background