play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up

Latest Podcasts

close
  • 35

JEŠŤĚ NENÍ POZDĚ

To, co jsem si trénovala, říkala, sprostě nadávala… to všechno šlo do éteru 🙂

Černovlásky 21. 4. 2021

Jak napadne člověka, který je takový exhibicionista jako Monika Valentová (ráda mluví a předvádí se), že se začne věnovat aromaterapii a masážím, kde se víc jak hodinu mlčí? A jak vesele se žije s Martinem Veselovským? Proč se knížka “Odvrácená strana matky II” prodává méně, než ta první, mimochodem velice úspěšná? A měl by rozhlasový reportér v případě nouze chodit k lidem do bytu telefonovat? 

Read more trending_flat

close
  • 232

JEŠŤĚ NENÍ POZDĚ

Win-wináři, batůžkáři, vesničtí kouzelníci, levicoví extrémisti a intelektuální impotenti.

Černovlásky 14. 4. 2021

Od Radima Paříka se vždycky dozvíte spoustu zajímavých věcí. Donutí vás “vyvalit oči” a otevřít pusu v úžasu. Plus sem tam nějaký “aha moment”. A o čem jsme se to s ním vlastně bavily? O tom, že “ve vyjednávání nemůžete nic považovat za náhodu”. Že “závislost na konfliktu je důležitější, než řešení”. A také o tom, že ženy vyjednávají lépe než muži, jen ne pro sebe samotné (to vše je vědecky doloženo, dámy). 

Read more trending_flat

close
  • 41

VOLNOČAS

I moje kamarádky, který maj mamky (jako ve vašem věku), tak nedávaj … ty vtípky :-).

Černovlásky 7. 4. 2021

Pětadvacetiletá Nikol říká: “Já k vám strašně vzhlížim. Úplně jako brutálně. Na každou jednu ženu. A nasávám jak houba, abych prostě taky mohla taková bejt. Pro mě je každá, která je kolem té padesátky, nebo po ní, inspirativní, a je pro mě pocta, že s ní můžu strávit nějakej čas a trochu z ní “nacucnout”. 

Read more trending_flat

Subscribe Now, It's Free!

Background