play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • Home
  • keyboard_arrow_rightO nás

O nás


Background
share close

Proč to děláme

Protože na vlastní kůži zažíváme, že se po padesátce ledacos mění – v duši, na těle a v životě vůbec. Často je to k lepšímu, někdy je to spíš jízda neosvětleným tobogánem do velkého neznáma. Pro nás obě je důležité umět se pořád zasmát, i když na tom tobogánu občas schytáme pořádnou ránu. Myslíme si, že je nás takových padesátek plus víc, černovlasých, blonďatých, zrzavých i šedivých nebo třeba s parukou.  To je fuk, na vlasech nezáleží.

Záleží na tom, že nás život pořád baví, chceme ho žít.

Povídáme si tu s našimi hosty o tom, co nás po padesátce potkává v životě, v práci, co se děje s naším tělem, s našimi vztahy a třeba i s našim sexem. Chceme, aby vás to bavilo, abyste si ty rozhovory užily/i (muži jsou vítáni) stejně jako my. Přinášíme rady a zkušenosti.

Bavte se!

P.S. Je-li vám pod padesát, nemusíte hned přeladit. Míň už vám totiž nebude….

 

odkaz na FB https://www.facebook.com/groups/424370571854495

odkaz na IG: https://www.instagram.com/cernovlasky_po_padesatce

Tým černovlásek


unnamed-4

Marie Petrovová 

Jsem Marie. Moje životní filozofie by se dala shrnout do slov Pipi Punčochaté: “To jsem ještě nedělala, to mě bude bavit.” Byla jsem rozhlasovou redaktorkou, korporátní ředitelkou, ředitelkou vzdělávací společnosti a teď učím lidi, jak spolu lépe mluvit, aby měli hezčí a šťastnější život. Jsem manželka a exmanželka, matka, macecha, taky dcera, sestra, teta, kamarádka lektorka, koučka. Jsem zvědavá a nesmírně mě zajímá, jak to mají lidé ve svých životech, jak přemýšlejí, co cítí, co se jim děje, miluju příběhy, takže jsem vlastně tak trochu voyer se spoustou otázek. Můj celoživotní koníček a práce se konečně propojily.

A navíc jsem se propojila se Šárkou, abychom se z toho všeho po té padesátce nezbláznily :-).

webové stránky webové stránky Instagram LinkedIn Fcebook Fcebook
unnamed

Šárka Morávková 

Jmenuju se Šárka. Jsem černovláska. Po padesátce. Z pohledu mladé generace už vlastně na odstřel, zbytečná, překážející… Ale jestli mě ještě chvíli necháte naživu, budu dělat dál svoji práci. Vlastně pracuju už třicet pět let. Od učitelky přes rozhlasačku, filmovou produkční, pojišťováka a investičního specialistu až k vlastní firmě, k vysněné cestovní kanceláři Alias Tour. Vymýšlím, organizuju a zařizuju lidem jejich cesty „na míru“, hlavně do světových a evropských velkoměst. Můj celoživotní koníček a práce se konečně propojily.

A navíc jsem se propojila s Marií, abychom se z toho všeho po té padesátce nezbláznily :-).

webové stránky LinkedIn Instagram Facebook Facebook