play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up

HOSTÉ NAŠICH PODCASTŮ


Katerina1

Kateřina Braithwaite

Má více než 20 let zkušeností v obchodu, business developmentu. Její doménou je leadership, vzdělávání a rozvoj lidí v mezinárodních společnostech / on-line tréninky. Zabývá se profesionální etiketou a emoční inteligencí, učí nenásilná komunikaci. Je ambasadorkou “Metody pěti židlí”. Je krásná, nezávislá, moudrá, dokáže žít a užívat si života.

webové stránky LinkedIn Facebook

MUDr. Martin Lukeš

Odborná praxe:

1992 – 1994: Urologická klinika 1. LF Univerzity Karlovy v Praze a VFN, Praha
1994 – 1995: Urologické oddělení Nemocnice Na Františku, Praha
1995 – 2009: Urologická klinika 3. LF Univerzity Karlovy v Praze a FN Královské Vinohrady, Praha
1996 – 2009: odborný asistent na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze
2001 – 2005: Spoluřešitel grantu IGA MZ ČR – Chirurgická metoda léčby močové inkontinence u muže – bulbouretrální slingová operace prolenovou páskou (TBT)
2008 – dodnes: soukromé zdravotnické zařízení UROSANTÉ, Praha

webové stránky webové stránky

MUDr. Tomáš Novotný

Odborná praxe:

2003 – 2006: Urologické oddělení ON Jindřichův Hradec
2006 – 2012: Urologická klinika 3. LF UK a FN Královské Vinohrady, Praha
2006 – 2012: odborný asistent na 3. LF UK, Praha
2010 – dodnes: soukromé zdravotnické zařízení UROSANTÉ, Praha

webové stránky webové stránky
20200609014759_Benett-Eva-evabenett.com

Eva Benett

Operní zpěvačka a autorka blogu Nočník neohrožené ženy Eva Benett představila čtenářům v květnu 2020 svou knižní prvotinu, její blog má ale už přes 23.000 čtenářů.
Vystudovala dvě střední a jednu vysokou školu. Tvrdí o sobě, že je jasný introvert, což jí ale nikdo nevěří. Adrenalin z veřejného vystupování vyvažuje blahodárným tichem a samotou při literární tvorbě. Žije na venkově. Miluje jaro, uherák a kyselé okurky. Má ráda všechny psy a některé lidi. S láskou a mimořádnou péčí pěstuje květiny a dobré mezilidské vztahy.
webové stránky Instagram Facebook
VCMR_92_30

Šárka Morávková

Věčná cestovatelka po světě i životem. Její vášní byl spousty let alkohol. Od pravidelných skleniček vína ve společnosti, přes večírky a mejdany devadesátých let, až k běžné denní spotřebě dvou lahví tvrdého. Do závislosti se “propila” ve svých ani ne pětadvaceti letech. Dalších osm let jí trvalo, než se odhodlala říct si “už nikdy” a podstoupila čtyřměsíční ústavní léčbu. Dodnes je spjata s pražským Apolinářem, a i díky tomu abstinuje už víc než osmnáct let. Alkohol nahradila cestováním.  Soukromě i pracovně. Doma má manžela Honzu a leguánku Barunku.
webové stránky Facebook Facebook Facebook Instagram LinkedIn
unnamed

Stanislav Vojtíšek

Captain A320, Boeing 737, FO ATR 42/72 ve společnosti  Czech Airlines. Captain, Airbus A330 ve společnosti Turkish Airlines. Aviaition scientist ve společnosti Honeywell
Realitní makléř + lektor a kouč krizového rozhodování a komunikace ve společnosti ERA ALKA Reality + PhDr. Stanislav Vojtíšek Consulting
Facebook LinkedIn
IMG_3349

Michaela Chovancová

V pomoci dětem, které vyrůstají v dětských domovech, jí inspirovaly adopce na dálku. Nadchla jí možnost vybrat si konkrétní dítě, kterému lze pomoci, ale cítila velkou potřebu pomáhat dětem v České republice, které to potřebují ne méně než děti v rozvojových zemích. Přišla s nápadem spořit dětem po dobu jejich pobytu v dětském domově s tím, že jim naspořené peníze pomůžou
v době, až budou z dětského domova odcházet. Začala se zajímat o to, jaké děti v dětských domovech vlastně žijí, proč tam jsou a jak takové dětské domovy vypadají.
Dnes vede organizaci, která za necelých 10 let poskytla podporu více než 3,5 tisícům dětí z dětských domovů v celé ČR částkou téměř 40 milionů korun.
webové stránky Facebook Facebook webové stránky
Ditta Pospíchalová

Ditta Pospíchalová

Spoluzakladatelka DEJME DĚTEM ŠANCI a koordinátorka projektu „Pomoz mi do života…“ Většinu svého života strávila v gastronomii, proto má moc ráda dobré jídlo a pití. Baví ji její rodina, sport a aktivní život. Nikdy by ji nenapadlo, že bude pracovat v neziskové organizaci.
Před 10ti lety zareagovala na výzvu Míši Chovancové a přidala se k týmu, který zakládal DDŠ. Vůbec si neuměla představit, co ji vlastně čeká, ale s dětmi vždy ráda pracovala, i když pouze ve volném čase. V létě pořádá sportovní tábor a v zimě učí děti lyžovat. Nápad pomáhat konkrétním dětem z dětských domovů v naší republice ji oslovil a spadla do toho po hlavě :-).
webové stránky Facebook Facebook Facebook Instagram
123914537_2800344050248099_4256379310625260632_o

Dagmar Matějková Chudárková

Věnuje se krizovému nebo Interim řízení v HR, např. v období reorganizace nebo restruktualizace. Prostě, když se nedaří a nebo se neví, jak na to. Hovoří plynně česky, německy a anglicky. Zná pracovně právní problematiku jak v České republice, tak v globálním kontextu. Má alergii na lepek, vymýšlí recepty a dopisuje knihu o celiakii. Cvičí bikram jógu a má syna Martina, se kterým ráda a aktivně cestuje.
webové stránky Facebook Instagram LinkedIn