play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
 • Home
 • keyboard_arrow_rightBlog Wide

Blog Wide

28 Results / Page 1 of 4


close
 • 35

JEŠŤĚ NENÍ POZDĚ

star

Pro úspěch je nejdůležitější vytrvalost a jiskra v oku.

Černovlásky 28. 4. 2021

Časopis FORBES řadí Ditu Stejskalovou mezi nejvlivnější ženy Česka. Je totiž spolumajitelkou jedné z největších skupin PR a marketingových agentur na trhu.  Ráda se učí od mladých lidí, nabíjí se jejich energií a díky tomu zůstává holkou s mladou hlavou. Ráda spojuje lidi (proto tak miluje mosty) a když je jí smutno, pustí si cimbálovou muziku nebo jede někam do světa. 

Read more trending_flat

close
 • 35

JEŠŤĚ NENÍ POZDĚ

To, co jsem si trénovala, říkala, sprostě nadávala… to všechno šlo do éteru :-)

Černovlásky 21. 4. 2021

Jak napadne člověka, který je takový exhibicionista jako Monika Valentová (ráda mluví a předvádí se), že se začne věnovat aromaterapii a masážím, kde se víc jak hodinu mlčí? A jak vesele se žije s Martinem Veselovským? Proč se knížka “Odvrácená strana matky II” prodává méně, než ta první, mimochodem velice úspěšná? A měl by rozhlasový reportér v případě nouze chodit k lidem do bytu telefonovat? 

Read more trending_flat

close
 • 232

JEŠŤĚ NENÍ POZDĚ

Win-wináři, batůžkáři, vesničtí kouzelníci, levicoví extrémisti a intelektuální impotenti.

Černovlásky 14. 4. 2021

Od Radima Paříka se vždycky dozvíte spoustu zajímavých věcí. Donutí vás “vyvalit oči” a otevřít pusu v úžasu. Plus sem tam nějaký “aha moment”. A o čem jsme se to s ním vlastně bavily? O tom, že “ve vyjednávání nemůžete nic považovat za náhodu”. Že “závislost na konfliktu je důležitější, než řešení”. A také o tom, že ženy vyjednávají lépe než muži, jen ne pro sebe samotné (to vše je vědecky doloženo, dámy). 

Read more trending_flat

close
 • 41

VOLNOČAS

I moje kamarádky, který maj mamky (jako ve vašem věku), tak nedávaj … ty vtípky :-).

Černovlásky 7. 4. 2021

Pětadvacetiletá Nikol říká: “Já k vám strašně vzhlížim. Úplně jako brutálně. Na každou jednu ženu. A nasávám jak houba, abych prostě taky mohla taková bejt. Pro mě je každá, která je kolem té padesátky, nebo po ní, inspirativní, a je pro mě pocta, že s ní můžu strávit nějakej čas a trochu z ní “nacucnout”. 

Read more trending_flat

close
 • 64

Nezařazené

Protože já potkala lásku a láska mě (a je nám spolu báječně).

Černovlásky 25. 3. 2021

Míla má v sobě moudrost “prožitého”.  Ví, že v těžkých chvílích nepomůže sednout si do kouta a bulet, že život prostě není fér a když se z toho bude člověk hroutit, tak mu to stejně nepomůže. To, jaké vedeme životy, je jen a jen v našich rukou a že je jen a jen na nás, zda bude každý  jeden den k pláči nebo k smíchu.

Read more trending_flat

close
 • 69

VOLNOČAS

Afyonkarahisar dokáže říct na jeden zátah jen tiskový mluvčí :-). A jeho žena.

Černovlásky 17. 3. 2021

Když lehce poupravíte příjmení pETROv, vyjde vám slovo RETRO. Celoživotní vášeň vedla Michala k napsání několika knih a k produkci pořadu na ČT. Jsou staré hračky dobrá investice? Kolik kilometrů týdně ujede na pěti různých kolech? A proč je pro něho, člověka s bulharskými kořeny, nejmilejším místem na světě Istanbul?

Read more trending_flat

close
 • 90

VOLNOČAS

“Beru to na sebe” nebo “Svedu to na tebe”?

Černovlásky 10. 3. 2021

Víte, co je to “uhuntěný bikták”? Ještě navíc vyvrncaný? Víte? Jestli ano, tak jste jednoznačně filutní… tleskáme. S nikým jsme si tak neskákaly do řeči, jako s Lucií Šilhovou. Společná láska ke knížkám, k psaní, mluvení, jídlu, vodě. To se to pak tlachá. A komu by nestačila naše čtyřicetiminutovka, může číst Luciiny pravidelné pondělníky s názvem “Očima padesátky”.

Read more trending_flat

close
 • 59

JEŠŤĚ NENÍ POZDĚ

Vlasy si nebarvím a padesátku si moc užívám.

Černovlásky 3. 3. 2021

Šárka Kšírová je na první pohled krásná. Je krásná i na druhý pohled, dokonce i na třetí pohled. Je elegantní, hezky oblečená a máte pocit, že se s ní znáte roky. Možná i díky téhle svojí “klidné síle” ukazuje, že padesátka není (stejně jako pro nás) konečná stanice, ale pouze přestup do zábavnější, barevnější, dokonce i vědomější části našeho života. A my jím děkujeme za to, že nás se svým časopisem MY 50 PLUS inspiruje.

Read more trending_flat

close
 • 34

MY DVĚ A ČAS

Padesátky chycené v sítích (sociálních)

Černovlásky 24. 2. 2021

Kolik času trávíme “na sítích”? Konzervy na Facebooku, egoisti na Instáči, rádoby odborníci na LinkedInu, exhibicionisti na Tik Toku, ukecánci na Clubhouse? Musíme být “in”, nebo je to celé jen o stalkingu těch, kterým závidíme? Položili jste si někdy otázku, proč a čím jsme skutečně “chycení v sociálních sítích” 🙂 ?

Read more trending_flat

close
 • 45

VŠICHNI STÁRNEME

“Já nésu Doběhl… já su Nezmeškal!”

Černovlásky 17. 2. 2021

Tomáš Nezmeškal je  “socialistická mašina”, jak o sobě říká. Taková ta stará škola. Přesnější označení je Oldschooler. Tak se totiž jmenuje i jeho velmi oblíbený a poslouchaný podcast, Oldschooler’‪s‬, kam si zve zajímavé lidi různých věků i profesí. My jsme ho na oplátku vyzpovídaly o tom, jaké to je, žít celý život s jednou ženou, co pochytil od svých dětí, jaké naděje vkládá do nastupující generace a co přeje nám, “padesátpluskám”.

Read more trending_flat