play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • Home
  • keyboard_arrow_rightBlog Wide

Blog Wide

20 Results / Page 1 of 3


close
  • 17

MY DVĚ A ČAS

star

Padesátky chycené v sítích (sociálních)

Černovlásky 24. 2. 2021

Kolik času trávíme “na sítích”? Konzervy na Facebooku, egoisti na Instáči, rádoby odborníci na LinkedInu, exhibicionisti na Tik Toku, ukecánci na Clubhouse? Musíme být “in”, nebo je to celé jen o stalkingu těch, kterým závidíme? Položili jste si někdy otázku, proč a čím jsme skutečně “chycení v sociálních sítích” 🙂 ?

Read more trending_flat

close
  • 33

VŠICHNI STÁRNEME

“Já nésu Doběhl… já su Nezmeškal!”

Černovlásky 17. 2. 2021

Tomáš Nezmeškal je  “socialistická mašina”, jak o sobě říká. Taková ta stará škola. Přesnější označení je Oldschooler. Tak se totiž jmenuje i jeho velmi oblíbený a poslouchaný podcast, Oldschooler’‪s‬, kam si zve zajímavé lidi různých věků i profesí. My jsme ho na oplátku vyzpovídaly o tom, jaké to je, žít celý život s jednou ženou, co pochytil od svých dětí, jaké naděje vkládá do nastupující generace a co přeje nám, “padesátpluskám”.

Read more trending_flat

close
  • 95

JEŠŤĚ NENÍ POZDĚ

Jsem, jaký jsem, to stačí …

Černovlásky 10. 2. 2021

Jak byste reagovali, kdyby přišlo vaše dítě domů a řeklo: “Mami, tati, já si chci nechat změnit pohlaví”? A co když tu přeměnu podstoupí člověk až v pětatřiceti?  Co tím řeší? Má to vůbec smysl? Pochopí to okolí? A rodina? A pětiletá dcera? Dvanáct let prožitých po přeměně z ženy na muže nám přiblížil umělecký truhlář, divadelník, spisovatel a milovník života Dan. A proč truhlář? Protože jeho nejoblíbenější zvíře je strom :-).

Read more trending_flat

close
  • 53

ZDRAVÍ A STYL

Kolik litrů tuku je z deseti tisíc liposukcí?

Černovlásky 27. 1. 2021

Každé tělo stárne. A obličej stárne snad ještě víc. Nejdříve nastoupí botox, pak korekce víček, “kačeří pusa”, potom liposukce… Tahá estetická chirurgie peníze z našich kapes, nebo opravdu pomáhá? A jak se pozná dobrý chirurg od špatného? Je to otázka praxe nebo stačí dobrý marketing? Povídaly jsme si s plastickým chirurgem Michaelem Entnerem. Třeba o lipograftingu. A taky o tom, proč zásadně “nedělá nosy” :-). 

Read more trending_flat

close
  • 111

VOLNOČAS

Vždycky mi bylo jedno, co si o mně lidi myslí…!

Černovlásky 13. 1. 2021

Kateřina Kašparová. Známe ji z rozhlasu i z TV NOVA. Je to “ta, co měla konflikt s Obzinkou…” Nemá ráda děti. Nikdy je nechtěla a nikdy toho nelitovala.  Stará se o psy, o kočky, vydává časopis, věnuje se charitě. Našla svého “muže pro život” a je s ním šťastná. Hraje poker a touží si zahrát turnaj v Las Vegas. A je jí fuk, co si o ní ostatní myslí. 

Read more trending_flat

close
  • 107

ZDRAVÍ A STYL

“…hledám svý XXL, všude jen eSka…”

Černovlásky 6. 1. 2021

… zpívá Ewa Farna ve známé písničce o bocích jako skříň. Mohu být spokojená ve velikosti XXL, když jsem vitální a fyzicky aktivní, nebo prostě bez ideálního BMI nebudu v životě šťastná? Katarína Krajčovičová si s námi povídala o svojí fyzické i psychické změně, o využití advokátní praxe k tomu, aby pomáhala lidem cítit se dobře ve svém těle, o přijetí jakékoliv “velkosti” a spoustě dalších věcí. Užijte si sexy slovenštinu :-).

Read more trending_flat

close
  • 75

JEŠŤĚ NENÍ POZDĚ

Čekají nás kovové roky… cože nás čeká???

Černovlásky 30. 12. 2020

Pomáhá lidem staré čínské učení Feng Ren Shui i v dnešní době? Dokážou díky němu využít své silné stránky a potlačit ty slabé? Nové kovové dvanáctiletí ovlivní nás všechny. Pokud ctíte pravidla a zákony, máte výhodu. Čeká nás opravdu “nový světový řád”? A mimochodem, znáte svoji typologii? Víte, jaká máte v sobě zvířata a jaké prvky? Dáša a Jirka Černákovi se věnují učení Feng Ren Shui už mnoho let a mají i recept na štěstí :-). 

Read more trending_flat

close
  • 548

JEŠŤĚ NENÍ POZDĚ

Je vám 50 + a nikde vás nechtějí zaměstnat?

Černovlásky 16. 12. 2020

“Je mi padesát pryč. Pracuju bez přestávky pětatřicet let. Mám všeobecné znalosti, mraky zkušeností z několika oborů, spousty koníčků, jsem zcestovalá, aktivní na sociálních sítích, moje hlava se cítí na dvacet, slušně řídím, domluvím se po celým světě a umím se bavit s popelářem i generálním ředitelem…” Poznáváte se v tom? A stále nemůžete zavadit o solidní (normální) práci? Jak je to, sakra, možné?!?

Read more trending_flat