play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
 • Home
 • keyboard_arrow_rightBlog Wide

Blog Wide

34 Results / Page 1 of 4


close
 • 44

ZDRAVÍ A STYL

star

Až to skončí, Měly bychom se pořádně vyšňořit!

Černovlásky 24. 6. 2021

Říká na konto „kovidové (a tak trochu teplákové) sezóny“ zakladatelka úspěšného projektu Elegantní Česko, Pavlína Kvapilová. Jaký je rozdíl mezi ženou běžné společenské úrovně a ženou vnitřně ušlechtilou? Kde začíná elegance? Co bychom si z dědictví První republiky měli nechat a navázat na to? Probraly jsme jak stavět svůj život jako umělecké dílo, jak hledat vnitřní rovnováhu a dostaly jsme se i ke vztahům. Pavlína hodně ve svém životě sází na intuici a tu prý my, ženy po padesátce, míváme hodně rozvinutou. To se nám hezky poslouchalo:-)

Read more trending_flat

close
 • 113

JEŠŤĚ NENÍ POZDĚ

star

Jedinej člověk, kterýmu zvednu telefon i v průběhu schůzky, je moje manželka :-)

Černovlásky 14. 6. 2021

“Časem se tříbí životní priority. Jsem odkojený sportem a podnikáním. Život je o tom něco dokázat a něco vybudovat”… Slyšet tohle z úst mladého fešáka je pro nás, “stařeny”, vždycky potěšující. Máme totiž šanci, že za takovéhle mladé, pracovité, nadějné, milé a hezké muže, se jednou vdají naše vnučky :-). Honza Pummer to má v hlavně srovnané už od osmnácti let a jede svoji vysněnou jízdu ke spokojenému životu. Jeho heslem je “Vstávám rád, mám se rád a mám rád život, kterej žiju”. | my mu to bez problémů věříme.

Read more trending_flat

close
 • 33

VOLNOČAS

“Miluju gastro cestování, jízdu na motorce a Telefonickou komunikaci.”

Černovlásky 4. 6. 2021

Kdyby mi bylo třicet, chtěla bych být přesně jako ona! Jako Claudie. Krásná, energická, charismatická, pracovitá, úspěšná, sexy, nebojácná a zamilovaná :-). Potkat se s úspěšnou mladou dámou je i pro nás, ženy 50+, podnětné a inspirativní. A přesně takové bylo i naše povídání. O lásce, o byznysu, o motorkách, jídle, cestování, rodině… prostě o tom, co ona sama teď právě “žije”.

Read more trending_flat

close
 • 77

JEŠŤĚ NENÍ POZDĚ

“Takovej ten kopanec, kterej přijde, když člověk sám se sebou není v souladu …”

Černovlásky 27. 5. 2021

Štěpán je opravdu “sobě pánem”. Nejen proto, že pracuje 4 dny v týdnu. Hledá a nachází sám sebe, a povídá o tom divákům a posluchačům ve svých videích, podcastech, článcích, online kurzech … Určitě s ním nemusíte souhlasit. Nemusíte mu ani rozumět. Nemusíte ho ani chápat. Ale je to kluk, kterému musíte věnovat pozornost ať chcete, nebo nechcete. Sobě pánem se Štěpánem. Trochu jsme ho grilovaly, pravda, ale ustál to :-). 

Read more trending_flat

close
 • 203

JEŠŤĚ NENÍ POZDĚ

Jsem v civilu jiná, než prostě na jevišti. Já nejsem “moje postavy”.

Černovlásky 19. 5. 2021

Petra Bučková. Herečka která je nejen krásná, ale taky velmi schopná, chytrá, nadaná na jazyky a milá na první pohled. Herečka, kterou poznal Orlando Bloom jen podle očí :-). Sama říká, že díky herectví se může na jeden den stát někým v profesi, na kterou by musela léta studovat. Například střílení a zašívání ran ji jde skvěle. A taky umí prodat prodlužovačku tak, že si to spletete s reklamou na …. no, nechte se překvapit. 

Read more trending_flat

close
 • 91

VOLNOČAS

“ALUNA” znamená v jazyce kmene Kogi “spirituální síla”.

Černovlásky 12. 5. 2021

A ALUNA je také nejúspěšnější značka čokolády, kterou Petr Kovařík se svojí partnerkou Silvií Steiner vyrábějí. Nejen o Pražské čokoládě, nejen o jarní cestě do Kolumbie, nejen o vyhraném tendru do Ománu, nejen o knize Síla hotentota. S Petrem Kovaříkem je povídání sladké, křupavé a návykové. A po čokoládě jsme byly obě docela slušně “sjeté”, tedy výjimečně! i veselé :-).

Read more trending_flat

close
 • 57

JEŠŤĚ NENÍ POZDĚ

Pro úspěch je nejdůležitější vytrvalost a jiskra v oku.

Černovlásky 28. 4. 2021

Časopis FORBES řadí Ditu Stejskalovou mezi nejvlivnější ženy Česka. Je totiž spolumajitelkou jedné z největších skupin PR a marketingových agentur na trhu.  Ráda se učí od mladých lidí, nabíjí se jejich energií a díky tomu zůstává holkou s mladou hlavou. Ráda spojuje lidi (proto tak miluje mosty) a když je jí smutno, pustí si cimbálovou muziku nebo jede někam do světa. 

Read more trending_flat

close
 • 47

JEŠŤĚ NENÍ POZDĚ

To, co jsem si trénovala, říkala, sprostě nadávala… to všechno šlo do éteru :-)

Černovlásky 21. 4. 2021

Jak napadne člověka, který je takový exhibicionista jako Monika Valentová (ráda mluví a předvádí se), že se začne věnovat aromaterapii a masážím, kde se víc jak hodinu mlčí? A jak vesele se žije s Martinem Veselovským? Proč se knížka “Odvrácená strana matky II” prodává méně, než ta první, mimochodem velice úspěšná? A měl by rozhlasový reportér v případě nouze chodit k lidem do bytu telefonovat? 

Read more trending_flat

close
 • 269

JEŠŤĚ NENÍ POZDĚ

Win-wináři, batůžkáři, vesničtí kouzelníci, levicoví extrémisti a intelektuální impotenti.

Černovlásky 14. 4. 2021

Od Radima Paříka se vždycky dozvíte spoustu zajímavých věcí. Donutí vás “vyvalit oči” a otevřít pusu v úžasu. Plus sem tam nějaký “aha moment”. A o čem jsme se to s ním vlastně bavily? O tom, že “ve vyjednávání nemůžete nic považovat za náhodu”. Že “závislost na konfliktu je důležitější, než řešení”. A také o tom, že ženy vyjednávají lépe než muži, jen ne pro sebe samotné (to vše je vědecky doloženo, dámy). 

Read more trending_flat

close
 • 47

VOLNOČAS

I moje kamarádky, který maj mamky (jako ve vašem věku), tak nedávaj … ty vtípky :-).

Černovlásky 7. 4. 2021

Pětadvacetiletá Nikol říká: “Já k vám strašně vzhlížim. Úplně jako brutálně. Na každou jednu ženu. A nasávám jak houba, abych prostě taky mohla taková bejt. Pro mě je každá, která je kolem té padesátky, nebo po ní, inspirativní, a je pro mě pocta, že s ní můžu strávit nějakej čas a trochu z ní “nacucnout”. 

Read more trending_flat